fbpx
Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Ambitsioon

Ambitsioon

Ambitsioon on eksklusiivne programm neile, kellel on tõsine soov teha endas või oma firma muutus JA hakata garanteeritult 2 korda paremini müüma!

Me oleme oma tegutsemisaastate jooksul välja töötanud programmi, mille abil on iga programmi läbinud:

  • Müügiinimene suutnud oma müügitulemusi mitmekordistada.
  • Juht suutnud oma müügitiimi oluliselt paremini tööle panna.

 

Siin on ainult üks AGA.. Nii nagu iga soovitava muutusega elus, on ka siin vaja ambitsioon-i ja järjekindlust. Kui Sa tahad areneda, kasvada- ning oled valmis selle nimel pingutama ja ka ise muutuma- siis on see programm Sinu jaoks! Meie omalt poolt garanteerime Sulle tulemused!

Kõik, kes on meie juures võtnud just selle teekonna ette ja käinud lõpuni- aastane programm- on tõstnud inimesena oma müügitulemusi vähemalt 2 korda ja firma või tiimijuhina pannud oma tiimi kasvama vähemalt 30%. Tänaseks on neid veidi üle kümne. Kas sina tahaksid olla järgmine? Mõtle- 2 korda!

Mida tähendaks mitmekordne kasv Sinu jaos? Kui palju suuremat sissetulekut? Kui palju suuremat firma kasumit? Võimalust omada rohkem valikuid, vabadust? Võimalust laieneda? Kui palju oleksid valmis täna maksma selle eest, nii ajas, töös kui rahas, kui teaksid, et aasta pärast teenid kardinaalselt korda rohkem?

See programm ei ole kõikide jaoks

“Tangot tantsitakse kahekesi.” “Õpetaja ilmub siis kui õpilane on valmis.”

See ei ole lihtsalt suvaline koolitusprogramm, kus käid siis kui aega on ja teed endaga tööd siis kui tekib hetk või huvi. See on aastane koostööleping, “Abielu” nii Sinu kui meie jaoks. Koostöölepingul on kohustused, vastutused ja sellega kaasnevad tagajärjed- nii positiivsed kui negatiivsed. Seetõttu täisprogrammi me ei võta kõiki.

Ainult need, kes tõesti tahavad ja on valmis ka selle nimel tegutsema- mitte ainult paar nädalat, vaid järjekindlalt viima ellu meie juhiseid.

Mõtle hoolega läbi, kas Sa oled valmis ambitsioon-i programmiga liituma, selliseks tööks? Kui jah, siis oleme ka meie! Ja me paneme Su kasvama! On see siis firmajuhina oma tiimi ja ettevõtet edasi arendades või müügiinimesena oma tulemused täiesti teisele levelile viies!

Kui pärast kaalumist oled jõudnud otsusele: “Tead, mulle väljakutsed meeldivad ja ma teen selle ära ning hakkan aastaga 2 korda paremini toimetama!”

Siis saada oma motivatsiooni tees ambitsioon@dominatesales.ee Pealkirjaks pane “Ambitsiooniprogramm“. See võib olla kiri, joonistus, video- selle eesmärk on Sinu poolt näidata kui väga Sa tahad selles programmis osaleda ja mida oled omalt poolt valmis tegema selle saavutamiseks. Lisaks CV ja lühiülevaade oma senisest elust, saavutustest ja praegusest positsioonist ning sellega kaasnevatest väljakutsetest.

Me võtame Sinuga seejärel ühendust, kus me vestleme, õpime üksteist paremini tundma ja läbid ka paar testi, veendumaks Sinu soovi tõsiduses. Seejärel kui kõik klapib, paneme paika eesmärgid, konkreetse tegevuskava ja hakkame tööle!

 

 

Programmis osalenute tagasiside

“Miks tavalised koolitusprogrammid reeglina minu peal ei tööta? Ma olen müügijuht ja kõik, kes seda ametit peavad, teavad üht. Su taldrik on koguaeg rohkem kui täis- ehk niipalju asju, mida vaja teha ja aega pole praktiliselt kunagi. Seetõttu, pärast koolitust lihtsalt tuleb tavaelu oma argipäeva tormiga peale ja ühel hetkel lihtsalt õpitu hajub ning ununeb ära. Dominate Salesi ambitsiooniprogrammi 3-kuist eelversiooni, nn proovikat, õnnestus mul läbida eelmise aasta lõpus ja ma ütlen- see TOIMIB!

Sul on iga päev üks-kuni-kaks video koos harjutustega läbida. Võtab 15 minutit ja aitab ülihästi häälestuda päevaks ning praktiseerida uusi oskusi. Nagu mehed ütlevad, müügioskus on tööriist. See vajab pidevalt hooldust ja teritamist, et olla tippvormis. Lisaks, kord nädalas nendega telefoni teel suhtlemine või kohtumine koos eesmärkidega, mis tuleb ära täita, aitab koguaeg hoida fookust õigel kohal ning teha TÕSIST progressi!

Programmi lõpuks, ehk juba 3 kuuga, läksid mu enda isiklikud tulemused üles 30%. Ja tänaseks, jätkates iseseisvalt õpinguid, müün 40% rohkem kui aasta tagasi. Mis aitas jätkata? Kui Sa oled 90 päeva endas juurutanud õiged harjumused edu saavutamiseks, siis on oluliselt lihtsam sissekäidud rada edasi tallata! Soovitan kõigile seda programmi! Seda enam, et praegu on see võimalus tasuta osa võtta!”

Marti, müügijuht tööstusvaldkonnas erilahendusi pakkuvas ettevõttes.

“Müüme erinevaid lahendusi äriklientidele, võttes kõigepealt telefoni teel ühendust, eesmärgiga saada kohtumine. Seejärel kaardistame vajadused, leiame sobiva lahenduse ja teeme pakkumise. Minu peamised takistused olid:

  • Hirm külmade kõnede tegemise ees
  • Kliendi kaardistamine oli pealiskaudne. Lihtsalt 3-4 küsimust, et teada, mida pakkuma hakata.
  • Ja kui sain huvi üles, siis ei osanud selle pealt edasi liikuda. Tehingud kippusid venima, kuni lõpuks suur osa läks kaotsi.

Dominate Salesi ambitsiooni programmist sain tänu headele suhetele tasuta osa võtta, et testida selle toimimist. Ise olin põnevil, aga sõprusringkond ja tuttavad skeptilised- eriti kogenud tegijad müügis. “Meie äris selline lähenemine ja metoodika ei toimi”. Täna saan öelda, et mul vedas tohutult, et julgesin osa võtta ja ei kuulanud teisi. Ma tunnen end müügis kümme korda kindlamana, seetõttu, et tean mida teen ja mis toimib, mis mitte.

Programm oli intensiivne ja mul hoiti pidevalt kätt pulsil. See tagas selle, et ei jäänud vanadesse harjumustesse kinni või veel hullem, oleks mingi hetk loobunud. Kuna meie müügitsükkel on väga pikk, siis veel on vara öelda, kui palju tulemused programmi mõjul kokkuvõttes kasvavad- kuid ma ise tunnen end paremini. Ma saan oluliselt rohkem kohtumisi kui varem ja mõned tehingud on juba ära tulnud- nii kiiresti, et kui kontoris hüüdsin “Lukus!”,siis arvati, et teen nalja :D.

Kes tahab päriselt müügis paremaks, hirmudest jagu saada ning rohkem teenima hakata- siis võtke sellest osa. Kaotada pole midagi, võita on tohutult.”

Sander

Kui see amps tundub liiga suur..

Ära muretse! Meil on olemas ka kergemaid, nn light versioone kasvamiseks, arenemiseks! Igale ühele oma! Elevanti võib ka süüa tüki haaval! Kirjuta meie projektijuhile rene@dominatesales.ee ja leiame Sulle sobiva lahenduse!

Lisaks, on meil lähiajal tulemas ka Ambitsioon Light versioon, kus ei ole nii karmid nõuded osalemiseks, kuid saad aastase ligipääsu treeningplatvormile. Kui selle koha pealt on huvi, kirjuta taaskord Renele ja paneme Sind listi ning anname teada, kui programm väljas!

Mida teised meist räägivad

Algne eesmärk oli vaadelda ja analüüsida ostujuhtimise kvaliteeti ja kliendisuhtlust läbi kõrvalvaataja silmade. Saime aga tagasi mitmekümne leheküljelise põhjaliku aruande mitte ainult ostutegevusest, vaid ka meeskonnast ja nende igapäeva töökeskkonnast. On ülioluline, et fookus tegevuses, arendustegevuses oleks õigel kohal. Dominate Sales audit avardas pilti, aitas meie eesmärkidele oluliselt kaasa ja täna tegutseme, et suurendada läbipäistvust ja parendada meeskonna omavahelist koostööd

Marek KaseStora Enso Eesti AS juhatuse liige
Erika Truuverk Äripäev

Aitäh veelkord ajakirjade müügigrupi auditi ja tagasiside eest. Teie kokkuvõte on väga muljetavaldav – süsteemne ülevaade üldisest arengupotentsiaalist ja põhjalikult kirjeldatud arengukohad iga müüja kaupa eraldi. Suurepärane töövahend mulle ja müügijuhile.

Erika TruuverkÄripäev, müügi-ja teenindusosakonna juht
risto laar be group

Dominate Sales OÜ poisid olid täpselt nii ausad nagu nad lubasid ning koostöö nendega sujus suurepäraselt. Eriti meeldis see, et konsultandid suutsid sisse murda ka kõige suuremate skeptikutest härrasmeeste südametesse ning panna nad rääkima asjadest ausalt ja ilustamata.
Kindlasti soovitan Dominate Sales OÜ-d kasutada ka teistel ettevõtetel, sest vähemalt meie ettevõtte näol saime meie kõike seda ja rohkem veel, mida ootasime. Loodan, et noortel vaim ja vägi ei tuhmu ning, et nad saadaksid korda veel suuri ja põnevaid avastusi.

Risto LaarBE Group müügijuht
Sven ersling Lincona

Müügiaudit on hea tööriist ettevõtte juhile saamaks terviklikku ülevaadet teeninduskvaliteedi hetketasemest, nii osakonniti kui esinduste põhiselt. Lisaks põhjalikule müügiolukordade analüüsile toodi välja ka väärt tähelepanekuid süsteemis tervikuna ning sain siit tõuke viimaks läbi muudatusi, mis siiani mõttest teostuseni ei olnud jõudnud.

Sven ErslingLincona Konsult AS, juhatuse liige
Risto Kärner Kodupaber

Dominate Sales OÜ töötajad suutsid lühikese ajaga saada aru ettevõtte spetsiifikast ning leidsid analüüsi käigus üles olulisemad kohad, mille muutmisel saab ettevõte ning töötaja enim kasu. Edastatud kriitika oli asjakohane ning nõuanded, mida anti, kasulikud edaspidiseks koostööks koolituste näol.

Risto KärnerKodupaber AS, Müügijuht
Piia Sander

Auditeerijad said nii hästi ja lihtsalt töötajatega kontakti, nii et isegi kõige kinnisemad käisid pärast kiitmas. Töötajate motivatsioon tõusis juba ainuüksi teadmisest, et nende arengusse panustatakse ja neid soovitakse aidata. Juba see päev olid tulemused paremad

Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
teet raudsep

Faktipõhine analüüs, kust sain vastused enda peas olnud küsimustele. Eelanalüüsi tulemusena sai ka meeskond uut hingamist ja kolmandat vaatenurka. Teinekord mõjub just väline tagasiside, nn kärbes seinal vaade, arengu käivitamiseks palju paremini.

Teet RaudsepMainor Ülemiste AS
Diana Karmo Tamrex

Valisin teie pakutava testostude teenuse seetõttu, et mulle meeldis teie põhjalik olukorrakirjeldus ja väga hästi valitud, asjalikud õpetussõnad, kuidas edaspidi paremini teha. Väljaöeldud kriitika oli peenelt vormistatud! Vähesed oskavad nii. Saime väga hea õppematerjali, mis näitaks kätte, millele enam tähelepanu pöörata ja milles me juba väga head oleme.

Diana KarmoTamrex Ohutuse OÜ
Kristjan Kiil varustaja

Dominate Salesi analüüsid ja konsultatsioonid on tõesti praktilised ja lähtuvad meie ettevõtte eripäradest. Olen saanud siit väärt ideid ja lahendusi kõikvõimalike probleemide lahendamiseks, mis müügijuhi igapäevatöös esineda võivad- alates värbamisest ja meeskonna motiveerimisest kuni müügiolukordade ja keeruliste klientidega suhtluseni välja.

Kristjan KiilFirst Step OÜ, Boschi tööriistade ja ehitusmaterjali, kuluvahendite müügijuht
Ave Eero

Silver on hoogne, entusiastlik, kiire taibuga, kaasahaarava sõnakasutusega ja lahendustele suunatud koolitaja. Ta teab, mida teeb ja teeb, mida teab. Müügi ja motivatsiooni on teemad on Silveri jaoks sügavalt läbi tunnnetatud ja praktikas järele proovitud. Oma koolitustel oskab Silver eluliste näidete ja toimivate mudelite abil siduda käsitletavad teemad hõlpsasti rakendatavaks tervikuks. Praktilised oskused, hea tuju ja kõvasti kasvanud motivatsioonimuskel on Silveri koolitustel osalejatele garanteeritud.

Ave EeroNLP Treener/ coach, psühholoog Eesti NLP Instituut
Piia Sander

Üks parimaid müügikoolitusi, millega olen kokku puutunud. Siirus ja ehedus. Näited on kaasajalised, mis tähendab, et kõnetavad minu hetkeolukorda. Kommenteeriks, et on nii mõnigi müügikoolitaja, kelle praktilised näited on isegi paarkümmend aastat vanad. Eelanalüüsi puhul meeldis, kuidas ka kõige skeptilisemate müüjatega kontakt saavutati. Koolituse puhul meeldis, et DS koolitaja ei lasknud teadlikult energial, tähelepanuvõimel hajuda. Ja veelkord praktilised näited!

Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
Tarmo Jõem

Meile meeldis, et enne nn. aktiivset müügihooaega saime oma müügitehnikat lihvida ja tunneme erinevates situatsioonides nüüd kindlamalt. Meeldisid erinevad closingu tehnikad ja psühholoogia poole pealt-kuidas erinevaid inimtüüpe ära tunda ja kuidas neile läheneda. Aitasite lahendada JUST MEIE SEKTORIS tüüpvastustega (lükkavad otsustamist edasi) klientidega toime tulemist. Meile oli esmakordne selline koolitus, et koolitaja tuli meie kontorisse ja tegi meile suunatud koolituse. Täpselt seda mida me arvasime vajavat.

Tarmo JõemägiVäderstad OÜ
Indrek Nõlvak

KAFO on võtnud müügijuhtimiseks kasutusele PipeDrive keskkonna juba aastaid tagasi. Kuid alles eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses oleme saanud sellega õige hoo sisse. Seda tänu sellele, et kaasasime professionaalse müügijuhtimise eksperdid DominateSales’st, kelle abiga tegime re-stardi KAFO PipeDrive keskkonnale. Professionaalide abiga kujundasime ümber kogu protsessi ja kõik müügitorud selliselt, et nad hakkasid tugevalt toetama müüki ja ei olnud enam lihtsalt administreeriv tööriist. Tulemused ei ole lasknud ennast oodata.

Indrek NõlvakKAFO juhatuse liige
Pro beaute

Dominate Sales-i pakutud teenus Pipedrive juurutuse näol oli meile suureks abiks. Tänu nendele leidsime, et Excelis, Erply-s ja mujal ei ole efektiivne enda müüki juhtida. Enne Pipedrive kasutuselevõttu võis müügiinimeste igapäevastes tegevustes valitseda väike segadus ning nende tööd oli raske monitoorida. Tänu Dominate Sales-i koolitusele ja sellele eelnenud detailsele analüüsile hakkas Pipedrive meie müüki suuresti abistama. Täna saan mugavalt jälgida, mida teevad meie müügihaldurid ka Lätis ja Leedus.

Uko PaabumetsPro Beaute OÜ tegevjuht
Andres Reimand

Kutsusime Dominate Sales’i appi meie müügiorganisatsiooni kurssi korrigeerima – andma lisasügavust ja väge printsiibile et igaühel on täita tähtis roll müügiahelas, ükskõik kui kaugel ta igapäevaselt sellest „päris“ müügisituatsioonist on. Tundub abstraktne? Kutsuge härrad appi, nad on võimelised mitmetahulise lähteülesande lihtsustama kasvõi tõhusaks poolepäevaseks käegakatsutavate tulemustega vaimseks sprindiks.

Andres Reimandravimimüügi firma müügijuht

Võta meiega ühendust

+372 5566 5067