Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Pipedrive töötuba algajatele

Järgmised koolitused

14.10.202109:00 - 12:00
Pipedrive töötuba algajatele.Üritus toimub Zoom-is webinari vormis.
Hind:
25+km €
Registreeri

 

Pipedrive- maailma TOP CRM, mis aitab Sul ja Su firmal rohkem ning lihtsamalt müüa! Ja meie endi eestlaste tehtud- kuidas saab veel paremaks minna?

Pipedrive ülesseadmine on lihtne, kuid ometi ei oska enamik teda õigesti kasutusele võtta. Kuidas panna Pipedrive tööle nii, et teda oleks võimalikult lihtne rakendada ja et ta samas tooks maksimaalselt tulu?

Näitame ära, miks Pipedrive on parim müügi tööriist ja milliseid tohutult ägedaid võimalusi pakub. Aitame igal osalejal ka üles seada esmast keskkonda ning räägime olulistest printsiipidest Pipedrive kasutamisel. Loo endale Pipedrive-i konto tasuta prooviperioodiga SIIT .

Veebinaril saad teada

 • Miks Pipedrive? Millist funktsiooni ta täidab ettevõttes?
 • Milliseid võimalusi ja lahendusi Pipedrive pakub?
 • Kuidas oma müügitehinguid aktiivsemalt hallata?
 • Kuidas võtta kliendisuhtlusest maksimumi?
 • Kuidas Pipedrive aitab Sul rohkem tehinguid võita?

Miks valida Pipedrive:

 • Asutatud 2010 Peep Vainu ja Urmas Purde poolt. 
 • Tehtud müügimeeste poolt müügimeestele! 
 • Top 5 CRM maailmas lähtudes enamikest ekspertide, portaalide analüüsidest.
 • 90 000+ firmat on juba liitunud, alates väike ja keskmistest kuni suurte tegijateni 
 • Suurim eelis: Intuitiivne, kasutajasõbralik, lihtne väljuda
 • API, integreerimissõbralik teiste tarkvaradega (Directo, Erply jne)   

Kõik osalejad, kellel pole veel Pipedrive kontot, saavad endale boonusena Pipedrive prooviperioodiks 16 lisapäeva. Ehk 14-päeva asemel saad 30 päeva proovida, katsetada ja kõik üles seada enne kui reaalselt maksma hakkad.


Kogunemine üritusele 8.45, saab enne tutvuda veebinari läbiviija Märt Jõesaarega ja küsida Dominate Sales tiimilt Pipe üleüldisi ülesseadmise ja parema kasutamise nippe.

Kui olete tasunud ja mingil põhjusel pole võimalik tulevikus osaleda, siis on võimalik üritust järelvaadata.

Kui Sul pole veel Pipedrive kontot või ta on alles algusfaasis, siis kasuta võimalust ja liitu uuesti SIIT lingilt.

2 head põhjust selle tegemiseks:

 1.  30 päeva ja rohkem prooviperioodi, ehk maksma hakkad siis kui oled valmis kasutama
 2.  Saad meie poolt 150€ väärtuses tasuta konsultatsiooni, kus aitame Sul keskkonda üles ehitada ja paneme paika strateegia, et Pipest maksimumi välja võtaksid

Kehtib ainult lingilt liitujatele.

Registreeru

  Edastame Sulle e-postile edasise info nii tasumise kui koolituspäeva kohta.

  Mida teised meist räägivad

  Algne eesmärk oli vaadelda ja analüüsida ostujuhtimise kvaliteeti ja kliendisuhtlust läbi kõrvalvaataja silmade. Saime aga tagasi mitmekümne leheküljelise põhjaliku aruande mitte ainult ostutegevusest, vaid ka meeskonnast ja nende igapäeva töökeskkonnast. On ülioluline, et fookus tegevuses, arendustegevuses oleks õigel kohal. Dominate Sales audit avardas pilti, aitas meie eesmärkidele oluliselt kaasa ja täna tegutseme, et suurendada läbipäistvust ja parendada meeskonna omavahelist koostööd

  Marek KaseStora Enso Eesti AS juhatuse liige
  Erika Truuverk Äripäev

  Aitäh veelkord ajakirjade müügigrupi auditi ja tagasiside eest. Teie kokkuvõte on väga muljetavaldav – süsteemne ülevaade üldisest arengupotentsiaalist ja põhjalikult kirjeldatud arengukohad iga müüja kaupa eraldi. Suurepärane töövahend mulle ja müügijuhile.

  Erika TruuverkÄripäev, müügi-ja teenindusosakonna juht
  risto laar be group

  Dominate Sales OÜ poisid olid täpselt nii ausad nagu nad lubasid ning koostöö nendega sujus suurepäraselt. Eriti meeldis see, et konsultandid suutsid sisse murda ka kõige suuremate skeptikutest härrasmeeste südametesse ning panna nad rääkima asjadest ausalt ja ilustamata.
  Kindlasti soovitan Dominate Sales OÜ-d kasutada ka teistel ettevõtetel, sest vähemalt meie ettevõtte näol saime meie kõike seda ja rohkem veel, mida ootasime. Loodan, et noortel vaim ja vägi ei tuhmu ning, et nad saadaksid korda veel suuri ja põnevaid avastusi.

  Risto LaarBE Group müügijuht
  Sven ersling Lincona

  Müügiaudit on hea tööriist ettevõtte juhile saamaks terviklikku ülevaadet teeninduskvaliteedi hetketasemest, nii osakonniti kui esinduste põhiselt. Lisaks põhjalikule müügiolukordade analüüsile toodi välja ka väärt tähelepanekuid süsteemis tervikuna ning sain siit tõuke viimaks läbi muudatusi, mis siiani mõttest teostuseni ei olnud jõudnud.

  Sven ErslingLincona Konsult AS, juhatuse liige
  Risto Kärner Kodupaber

  Dominate Sales OÜ töötajad suutsid lühikese ajaga saada aru ettevõtte spetsiifikast ning leidsid analüüsi käigus üles olulisemad kohad, mille muutmisel saab ettevõte ning töötaja enim kasu. Edastatud kriitika oli asjakohane ning nõuanded, mida anti, kasulikud edaspidiseks koostööks koolituste näol.

  Risto KärnerKodupaber AS, Müügijuht
  Piia Sander

  Auditeerijad said nii hästi ja lihtsalt töötajatega kontakti, nii et isegi kõige kinnisemad käisid pärast kiitmas. Töötajate motivatsioon tõusis juba ainuüksi teadmisest, et nende arengusse panustatakse ja neid soovitakse aidata. Juba see päev olid tulemused paremad

  Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
  teet raudsep

  Faktipõhine analüüs, kust sain vastused enda peas olnud küsimustele. Eelanalüüsi tulemusena sai ka meeskond uut hingamist ja kolmandat vaatenurka. Teinekord mõjub just väline tagasiside, nn kärbes seinal vaade, arengu käivitamiseks palju paremini.

  Teet RaudsepMainor Ülemiste AS
  Diana Karmo Tamrex

  Valisin teie pakutava testostude teenuse seetõttu, et mulle meeldis teie põhjalik olukorrakirjeldus ja väga hästi valitud, asjalikud õpetussõnad, kuidas edaspidi paremini teha. Väljaöeldud kriitika oli peenelt vormistatud! Vähesed oskavad nii. Saime väga hea õppematerjali, mis näitaks kätte, millele enam tähelepanu pöörata ja milles me juba väga head oleme.

  Diana KarmoTamrex Ohutuse OÜ
  Kristjan Kiil varustaja

  Dominate Salesi analüüsid ja konsultatsioonid on tõesti praktilised ja lähtuvad meie ettevõtte eripäradest. Olen saanud siit väärt ideid ja lahendusi kõikvõimalike probleemide lahendamiseks, mis müügijuhi igapäevatöös esineda võivad- alates värbamisest ja meeskonna motiveerimisest kuni müügiolukordade ja keeruliste klientidega suhtluseni välja.

  Kristjan KiilFirst Step OÜ, Boschi tööriistade ja ehitusmaterjali, kuluvahendite müügijuht
  Ave Eero

  Silver on hoogne, entusiastlik, kiire taibuga, kaasahaarava sõnakasutusega ja lahendustele suunatud koolitaja. Ta teab, mida teeb ja teeb, mida teab. Müügi ja motivatsiooni on teemad on Silveri jaoks sügavalt läbi tunnnetatud ja praktikas järele proovitud. Oma koolitustel oskab Silver eluliste näidete ja toimivate mudelite abil siduda käsitletavad teemad hõlpsasti rakendatavaks tervikuks. Praktilised oskused, hea tuju ja kõvasti kasvanud motivatsioonimuskel on Silveri koolitustel osalejatele garanteeritud.

  Ave EeroNLP Treener/ coach, psühholoog Eesti NLP Instituut
  Piia Sander

  Üks parimaid müügikoolitusi, millega olen kokku puutunud. Siirus ja ehedus. Näited on kaasajalised, mis tähendab, et kõnetavad minu hetkeolukorda. Kommenteeriks, et on nii mõnigi müügikoolitaja, kelle praktilised näited on isegi paarkümmend aastat vanad. Eelanalüüsi puhul meeldis, kuidas ka kõige skeptilisemate müüjatega kontakt saavutati. Koolituse puhul meeldis, et DS koolitaja ei lasknud teadlikult energial, tähelepanuvõimel hajuda. Ja veelkord praktilised näited!

  Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
  Tarmo Jõem

  Meile meeldis, et enne nn. aktiivset müügihooaega saime oma müügitehnikat lihvida ja tunneme erinevates situatsioonides nüüd kindlamalt. Meeldisid erinevad closingu tehnikad ja psühholoogia poole pealt-kuidas erinevaid inimtüüpe ära tunda ja kuidas neile läheneda. Aitasite lahendada JUST MEIE SEKTORIS tüüpvastustega (lükkavad otsustamist edasi) klientidega toime tulemist. Meile oli esmakordne selline koolitus, et koolitaja tuli meie kontorisse ja tegi meile suunatud koolituse. Täpselt seda mida me arvasime vajavat.

  Tarmo JõemägiVäderstad OÜ
  Indrek Nõlvak

  KAFO on võtnud müügijuhtimiseks kasutusele PipeDrive keskkonna juba aastaid tagasi. Kuid alles eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses oleme saanud sellega õige hoo sisse. Seda tänu sellele, et kaasasime professionaalse müügijuhtimise eksperdid DominateSales’st, kelle abiga tegime re-stardi KAFO PipeDrive keskkonnale. Professionaalide abiga kujundasime ümber kogu protsessi ja kõik müügitorud selliselt, et nad hakkasid tugevalt toetama müüki ja ei olnud enam lihtsalt administreeriv tööriist. Tulemused ei ole lasknud ennast oodata.

  Indrek NõlvakKAFO juhatuse liige
  Pro beaute

  Dominate Sales-i pakutud teenus Pipedrive juurutuse näol oli meile suureks abiks. Tänu nendele leidsime, et Excelis, Erply-s ja mujal ei ole efektiivne enda müüki juhtida. Enne Pipedrive kasutuselevõttu võis müügiinimeste igapäevastes tegevustes valitseda väike segadus ning nende tööd oli raske monitoorida. Tänu Dominate Sales-i koolitusele ja sellele eelnenud detailsele analüüsile hakkas Pipedrive meie müüki suuresti abistama. Täna saan mugavalt jälgida, mida teevad meie müügihaldurid ka Lätis ja Leedus.

  Uko PaabumetsPro Beaute OÜ tegevjuht
  Andres Reimand

  Kutsusime Dominate Sales’i appi meie müügiorganisatsiooni kurssi korrigeerima – andma lisasügavust ja väge printsiibile et igaühel on täita tähtis roll müügiahelas, ükskõik kui kaugel ta igapäevaselt sellest „päris“ müügisituatsioonist on. Tundub abstraktne? Kutsuge härrad appi, nad on võimelised mitmetahulise lähteülesande lihtsustama kasvõi tõhusaks poolepäevaseks käegakatsutavate tulemustega vaimseks sprindiks.

  Andres Reimandravimimüügi firma müügijuht

  Võta meiega ühendust

  +372 505 5446