Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Pane oma müügimeeskond effektiivsemalt tööle!

Aitame sinu ettevõttet Pipedrive CRM-i kasutuselevõtu, automatiseerimise ja koolitustega.

Kogemus

100+ CRM juurutusprojekti ja klienti Eestis ja mujal maailmas.

Usaldus

Üks esimesi Pipedrive’i partnereid. Partner alates 2017 aastast

Müügikasv

Müügikoolitajad ja kasvueksperdid, mitte ainult IT-mehed.

PROJECTS

100+

NPS

>80

Soovid tõsta oma müügi ja äristrateegia uuele tasemele?

Strateegia arendamisel, on oluline mõista, et see nõuab rohkemat kui lihtsalt uue tööriista kasutuselevõttu või olemasolevate protsesside täiustamist. Edu saavutamiseks on tähtis kujundada süsteem, mis mitte ainult ei vasta teie hetkelistele ärieesmärkidele, vaid omab ka piisavat paindlikkust, et kohanduda tulevikus ette tulevate muutustega. Lisaks on tõelise edu aluseks inimeste ja süsteemi põhjalik koolitus ning hoolikas juurutamine.

Eduka CRM-i rakendamise teadus

Üks levinumaid takistusi CRM-süsteemi kasutuselevõtul on töötajate vastupanu muutustele. Sageli võivad töötajad tunda, et uus süsteem on liiga keeruline või ei näe, kuidas see võib nende tööd lihtsustada ja tõhustada. Dominate Sales mitte ei aita ainult valida õiget CRM süsteemi, vaid pakub ka asjatundlikku nõu ja tuge tarkvara integreerimisel ettevõtte igapäevastesse toimingutesse.

Partnerettevõtte kaasamine protsessi suurendab oluliselt CRM-süsteemi rakendamise edukust, pakkudes asjatundlikku nõu müügiprotsesside loomisel, stateegia kohandamisel ja inimestele juurutamisel. Professionaalne tugi tagab, et CRM ei ole lihtsalt veel üks tööriist, vaid assistent, mis toetab müügi kasvu ja ärilist laienemist.

6 PÕHJUST, MIKS ENAMIK CRM-i juurutamisi ebaõnnestub

Meie teenused

Vastavalt sinu ettevõtte vajadustele ja soovidele

Abi Pipedrive kasutuselevõtmisega

Soovid Pipedrivei kasutuselevõtta? Alusta Pipedrive’i kasutamist meie abiga. Registreeri omale Pipedrive’i konto koos pikema prooviperioodi ja paremate soodustustega. Lisaks saad tasuta konsultatsiooni.

Pipedrivei kasutuselevõtt ja juurutamine

Soovid, et sinust saaks Pipedrive’i ekspert? Kaasa keskkonna loomisel Pipedrive’i partner, kes aitab nii tarkvara seadistamise kui ka rakendamisega. Saame kinnitada, et CRM tarkvara on töölepandud täpselt nii, nagu teil vaja on.

Pipedrive keskkonna
optimeerimine​

Kasutad juba Pipedrive’i? Optimeerige ja täiustage oma Pipedrive’i seadistust. Põhjaliku auditi ja konsultatsiooniga sukeldume sügavuti teie Pipedrive’i ülesehitusse.

Klientide tagasiside

Loe, kuidas ettevõtted on müüki kasvatanud kasutades Pipedrivei.

Aitame päriselt oma klientidel kasvada

Koolitatud pilgu ja süsteemse lähenemise kaudu enam kui 80 ettevõttele garanteerime teile tegevuskava tulemuste saavutamiseks. Pakume konsultatsioone ja koolitusi, et maksimeerida müüki läbi jõudluse optimeeritud CRM-i ja kasvu automatiseerimise.

Võta meiega ühendust

+372 507 7441