Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Pipedrive ülesehitus ja juurutus

PipedriveMiks Pipedrive

Pipedrive on eestlaste endi loodud üks parimaid CRMe maailmas! Mitmete ekspertide poolt nimetatud lausa TOP 1 tegijaks müügihaldus- ja projektijuhtimise tarkvarade seas. Miks? Sest ta on lihtne. Tegemist EI OLE järjekordse IT meeste poolt loodud kontrollvahendiga, mis teeb müügimehele asjatuid klikke ja tööd juurde. Lihtsalt selleks, et juhtkond saaks raporteid – EI. Tegemist on müügimeeste endi (2010. aastal Peep Vain, Urmas Purde ja Timo Rein) poolt loodud tarkvaraga. Pipedrive eesmärk on algusest peale olnud sama: et müügimehe või projektijuhi töö muutuks lihtsamaks ja efektiivsemaks.

Pipedrive on üles ehitatud nii kavalalt, et ta ei lase müügimehel naljalt ära unustada oma järgmise tegevuse ellu viimist antud kliendi juures. Pipedrive on pilves ning kergelt kasutatav telefonis, võimaldades mängleva kergusega logida kliendi kõned ja info ka siis kui oled põllul ühest kohast teise liikumas. Suurepärane vahend kliendihaldurile võtmeklientidega regulaarse kontakti hoidmiseks; juhile igal ajahetkel konkreetse ülevaate saamiseks, mis seisus müük on ning kuhu fokusseerida.

Loo endale Pipedrive konto ja alusta kasutamist SIIT. Omalt poolt pakume sulle pikemat prooviperioodi ja 250€ väärtuses tasuta konsultatsiooni, kui liitud ülevalolevalt lingilt.

Kuid nii nagu iga tarkvaraga, on ka Pipedrive puhul kõige olulisem mitte programm ise, vaid selle esialgne ülesehitus ja meeskonnas kasutuselevõtu juurutamine.

On teaduslikult tõestatud, et täiskasvanud inimesel kulub keskmiselt ühe sissejuurdunud harjumuse muutmiseks 21-66 päeva, igapäevaselt teadlikult harjutades. Kui igapäevaselt ei saa, on periood veelgi pikem. Miks erinevad tarkvarad ettevõttes edukalt rakendust ei leia? Sellepärast, et esialgne kasutuselevõtt on läbimõtlemata ja muude tegevuste kõrvalt juhuslikult juhitud.

Klientidele müügiauditit tehes ja hetkeolukorda kaardistades põrkame kokku tihti järgnevate probleemidega:

  • Müügiinimesed unustavad olulisi tegevusi ära.
  • Kui tööd on rohkem kui küll, siis puudub ülevaade, mis tegevused tegelikult raha sisse toovad ja on olulised.
  • Müügiinimesed väidavad, et aega on vähe ja ei jõua teha, kuigi tegelikkuses ülevaade nende ajakasutuse efektiivsusest puudub. Enamikel juhtudel tagantjärgi näeme, et tegelikkuses on probleem kas efektiivsuses või selle puudumises.
  • Juhil puudub kiire ülevaade, kui palju hetkel erinevaid diile pooleli on, mitu pakkumist saadetud, kellega kus maal ollakse. Kui Sa seda ei tea, on ka väga raske üldse meeskonda juhtida või suunata, eriti kuu või aasta lõpus kui eelarve täitmine ohu all.
  • Ettevõte on sõltuvuses oma müügimehest, kuna kogu meilivahetus, kontaktid ja suhtluse ajalugu on tema käes. Kui müügimees haigestub või läheb ära, on kogu tegevus häiritud ja ohus ka kliendibaasi säilimine.

Kui Sul või Su firmal on nii mõnigi ülalolevatest probleemidest, siis Pipedrive on ideaalne lahendus, mis lisaks reaalselt annab Su tiimile parimad tööriistad müügi kasvatamiseks.

Kui Sul pole veel Pipedrive kontot või ta on alles algusfaasis, siis kasuta võimalust ja liitu uuesti SIIT lingilt.

3 head põhjust selle tegemiseks:

  1. 30 päeva prooviperioodi, ehk maksma hakkad siis kui oled valmis kasutama. Aitame Sind vanast keskkonnast ümber kolida vajaduse korral.
  2. Saad meie poolt 150€ väärtuses tasuta konsultatsiooni, kus aitame Sul keskkonda üles ehitada ja paneme paika strateegia, et Pipest maksimumi välja võtaksid.
  3. Toetame sind omalt poolt keskkonna kasutusele võtmisel, lihtsamate probleemide tekkel kui Pipedrivei enda klienditugi jääb nõrgaks.

Kehtib ainult lingilt liitujatele.

Kliendid Pipedrive-i kohta

Pro beaute
Uko PaabumetsPro Beaute OÜ tegevjuht

Dominate Sales-i pakutud teenus Pipedrive juurutuse näol oli meile suureks abiks. Tänu nendele leidsime, et Excelis, Erply-s ja mujal ei ole efektiivne enda müüki juhtida. Enne Pipedrive kasutuselevõttu võis müügiinimeste igapäevastes tegevustes valitseda väike segadus ning nende tööd oli raske monitoorida.

Ava rohkem

Tänu Dominate Sales-i koolitusele ja sellele eelnenud detailsele analüüsile hakkas Pipedrive meie müüki suuresti abistama. Täna saan mugavalt jälgida, mida teevad meie müügihaldurid ka Lätis ja Leedus.

Peida

“Dominate Sales on üks Pipedrive TOP ekspertidest maailmas, kuna tema klientide loobumiste arv on praktiliselt olematu ja kasutusaktiivsuse indeks üks kõrgemaid.”

Martin Anvelt, Pipedrive edasimüüjate ja partnerite võrgustiku osakonnajuht.

Miks? Sest me lihtsalt ei anna tarkvara kätte, vaid ehitame selle üles nii, et see just Sinu ärimudelit parimal viisil toetaks. Ja mis kõige olulisem, treenime järgnevad 1-3 kuud kogu Su meeskonda igapäevaselt Pipedrive õigesti kasutama. Tulemused garanteeritud!

Võta meiega ühendust

+372 507 7441