Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Pipedrive ülesehitus ja juurutus

PipedriveMiks Pipedrive

Pipedrive on eestlaste endi loodud üks parimaid CRMe maailmas! Mitmete ekspertide poolt nimetatud lausa TOP 1 tegijaks müügihaldus- ja projektijuhtimise tarkvarade seas. Miks? Sest ta on lihtne. Tegemist EI OLE järjekordse IT meeste poolt loodud kontrollvahendiga, mis teeb müügimehele asjatuid klikke ja tööd juurde. Lihtsalt selleks, et juhtkond saaks raporteid – EI. Tegemist on müügimeeste endi (2010. aastal Peep Vain, Urmas Purde ja Timo Rein) poolt loodud tarkvaraga. Pipedrive eesmärk on algusest peale olnud sama: et müügimehe või projektijuhi töö muutuks lihtsamaks ja efektiivsemaks.

Pipedrive on üles ehitatud nii kavalalt, et ta ei lase müügimehel naljalt ära unustada oma järgmise tegevuse ellu viimist antud kliendi juures. Pipedrive on pilves ning kergelt kasutatav telefonis, võimaldades mängleva kergusega logida kliendi kõned ja info ka siis kui oled põllul ühest kohast teise liikumas. Suurepärane vahend kliendihaldurile võtmeklientidega regulaarse kontakti hoidmiseks; juhile igal ajahetkel konkreetse ülevaate saamiseks, mis seisus müük on ning kuhu fokusseerida.

Loo endale Pipedrive konto ja alusta kasutamist SIIT. Omalt poolt pakume sulle pikemat prooviperioodi ja 250€ väärtuses tasuta konsultatsiooni, kui liitud ülevalolevalt lingilt.

Kuid nii nagu iga tarkvaraga, on ka Pipedrive puhul kõige olulisem mitte programm ise, vaid selle esialgne ülesehitus ja meeskonnas kasutuselevõtu juurutamine.

On teaduslikult tõestatud, et täiskasvanud inimesel kulub keskmiselt ühe sissejuurdunud harjumuse muutmiseks 21-66 päeva, igapäevaselt teadlikult harjutades. Kui igapäevaselt ei saa, on periood veelgi pikem. Miks erinevad tarkvarad ettevõttes edukalt rakendust ei leia? Sellepärast, et esialgne kasutuselevõtt on läbimõtlemata ja muude tegevuste kõrvalt juhuslikult juhitud.

Klientidele müügiauditit tehes ja hetkeolukorda kaardistades põrkame kokku tihti järgnevate probleemidega:

  • Müügiinimesed unustavad olulisi tegevusi ära.
  • Kui tööd on rohkem kui küll, siis puudub ülevaade, mis tegevused tegelikult raha sisse toovad ja on olulised.
  • Müügiinimesed väidavad, et aega on vähe ja ei jõua teha, kuigi tegelikkuses ülevaade nende ajakasutuse efektiivsusest puudub. Enamikel juhtudel tagantjärgi näeme, et tegelikkuses on probleem kas efektiivsuses või selle puudumises.
  • Juhil puudub kiire ülevaade, kui palju hetkel erinevaid diile pooleli on, mitu pakkumist saadetud, kellega kus maal ollakse. Kui Sa seda ei tea, on ka väga raske üldse meeskonda juhtida või suunata, eriti kuu või aasta lõpus kui eelarve täitmine ohu all.
  • Ettevõte on sõltuvuses oma müügimehest, kuna kogu meilivahetus, kontaktid ja suhtluse ajalugu on tema käes. Kui müügimees haigestub või läheb ära, on kogu tegevus häiritud ja ohus ka kliendibaasi säilimine.

Kui Sul või Su firmal on nii mõnigi ülalolevatest probleemidest, siis Pipedrive on ideaalne lahendus, mis lisaks reaalselt annab Su tiimile parimad tööriistad müügi kasvatamiseks.

Kui Sul pole veel Pipedrive kontot või ta on alles algusfaasis, siis kasuta võimalust ja liitu uuesti SIIT lingilt.

3 head põhjust selle tegemiseks:

  1. 30 päeva prooviperioodi, ehk maksma hakkad siis kui oled valmis kasutama. Aitame Sind vanast keskkonnast ümber kolida vajaduse korral.
  2. Saad meie poolt 150€ väärtuses tasuta konsultatsiooni, kus aitame Sul keskkonda üles ehitada ja paneme paika strateegia, et Pipest maksimumi välja võtaksid.
  3. Toetame sind omalt poolt keskkonna kasutusele võtmisel, lihtsamate probleemide tekkel kui Pipedrivei enda klienditugi jääb nõrgaks.

Kehtib ainult lingilt liitujatele.

Kliendid Pipedrive-i kohta

Pro beaute
Uko PaabumetsPro Beaute OÜ tegevjuht

Dominate Sales-i pakutud teenus Pipedrive juurutuse näol oli meile suureks abiks. Tänu nendele leidsime, et Excelis, Erply-s ja mujal ei ole efektiivne enda müüki juhtida. Enne Pipedrive kasutuselevõttu võis müügiinimeste igapäevastes tegevustes valitseda väike segadus ning nende tööd oli raske monitoorida.

Ava rohkem

Tänu Dominate Sales-i koolitusele ja sellele eelnenud detailsele analüüsile hakkas Pipedrive meie müüki suuresti abistama. Täna saan mugavalt jälgida, mida teevad meie müügihaldurid ka Lätis ja Leedus.

Peida

“Dominate Sales on üks Pipedrive TOP ekspertidest maailmas, kuna tema klientide loobumiste arv on praktiliselt olematu ja kasutusaktiivsuse indeks üks kõrgemaid.”

Martin Anvelt, Pipedrive edasimüüjate ja partnerite võrgustiku osakonnajuht.

Miks? Sest me lihtsalt ei anna tarkvara kätte, vaid ehitame selle üles nii, et see just Sinu ärimudelit parimal viisil toetaks. Ja mis kõige olulisem, treenime järgnevad 1-3 kuud kogu Su meeskonda igapäevaselt Pipedrive õigesti kasutama. Tulemused garanteeritud!

Mida teised meist räägivad

Algne eesmärk oli vaadelda ja analüüsida ostujuhtimise kvaliteeti ja kliendisuhtlust läbi kõrvalvaataja silmade. Saime aga tagasi mitmekümne leheküljelise põhjaliku aruande mitte ainult ostutegevusest, vaid ka meeskonnast ja nende igapäeva töökeskkonnast. On ülioluline, et fookus tegevuses, arendustegevuses oleks õigel kohal. Dominate Sales audit avardas pilti, aitas meie eesmärkidele oluliselt kaasa ja täna tegutseme, et suurendada läbipäistvust ja parendada meeskonna omavahelist koostööd

Marek KaseStora Enso Eesti AS juhatuse liige
Erika Truuverk Äripäev

Aitäh veelkord ajakirjade müügigrupi auditi ja tagasiside eest. Teie kokkuvõte on väga muljetavaldav – süsteemne ülevaade üldisest arengupotentsiaalist ja põhjalikult kirjeldatud arengukohad iga müüja kaupa eraldi. Suurepärane töövahend mulle ja müügijuhile.

Erika TruuverkÄripäev, müügi-ja teenindusosakonna juht
risto laar be group

Dominate Sales OÜ poisid olid täpselt nii ausad nagu nad lubasid ning koostöö nendega sujus suurepäraselt. Eriti meeldis see, et konsultandid suutsid sisse murda ka kõige suuremate skeptikutest härrasmeeste südametesse ning panna nad rääkima asjadest ausalt ja ilustamata.
Kindlasti soovitan Dominate Sales OÜ-d kasutada ka teistel ettevõtetel, sest vähemalt meie ettevõtte näol saime meie kõike seda ja rohkem veel, mida ootasime. Loodan, et noortel vaim ja vägi ei tuhmu ning, et nad saadaksid korda veel suuri ja põnevaid avastusi.

Risto LaarBE Group müügijuht
Sven ersling Lincona

Müügiaudit on hea tööriist ettevõtte juhile saamaks terviklikku ülevaadet teeninduskvaliteedi hetketasemest, nii osakonniti kui esinduste põhiselt. Lisaks põhjalikule müügiolukordade analüüsile toodi välja ka väärt tähelepanekuid süsteemis tervikuna ning sain siit tõuke viimaks läbi muudatusi, mis siiani mõttest teostuseni ei olnud jõudnud.

Sven ErslingLincona Konsult AS, juhatuse liige
Risto Kärner Kodupaber

Dominate Sales OÜ töötajad suutsid lühikese ajaga saada aru ettevõtte spetsiifikast ning leidsid analüüsi käigus üles olulisemad kohad, mille muutmisel saab ettevõte ning töötaja enim kasu. Edastatud kriitika oli asjakohane ning nõuanded, mida anti, kasulikud edaspidiseks koostööks koolituste näol.

Risto KärnerKodupaber AS, Müügijuht
Piia Sander

Auditeerijad said nii hästi ja lihtsalt töötajatega kontakti, nii et isegi kõige kinnisemad käisid pärast kiitmas. Töötajate motivatsioon tõusis juba ainuüksi teadmisest, et nende arengusse panustatakse ja neid soovitakse aidata. Juba see päev olid tulemused paremad

Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
teet raudsep

Faktipõhine analüüs, kust sain vastused enda peas olnud küsimustele. Eelanalüüsi tulemusena sai ka meeskond uut hingamist ja kolmandat vaatenurka. Teinekord mõjub just väline tagasiside, nn kärbes seinal vaade, arengu käivitamiseks palju paremini.

Teet RaudsepMainor Ülemiste AS
Diana Karmo Tamrex

Valisin teie pakutava testostude teenuse seetõttu, et mulle meeldis teie põhjalik olukorrakirjeldus ja väga hästi valitud, asjalikud õpetussõnad, kuidas edaspidi paremini teha. Väljaöeldud kriitika oli peenelt vormistatud! Vähesed oskavad nii. Saime väga hea õppematerjali, mis näitaks kätte, millele enam tähelepanu pöörata ja milles me juba väga head oleme.

Diana KarmoTamrex Ohutuse OÜ
Kristjan Kiil varustaja

Dominate Salesi analüüsid ja konsultatsioonid on tõesti praktilised ja lähtuvad meie ettevõtte eripäradest. Olen saanud siit väärt ideid ja lahendusi kõikvõimalike probleemide lahendamiseks, mis müügijuhi igapäevatöös esineda võivad- alates värbamisest ja meeskonna motiveerimisest kuni müügiolukordade ja keeruliste klientidega suhtluseni välja.

Kristjan KiilFirst Step OÜ, Boschi tööriistade ja ehitusmaterjali, kuluvahendite müügijuht
Ave Eero

Silver on hoogne, entusiastlik, kiire taibuga, kaasahaarava sõnakasutusega ja lahendustele suunatud koolitaja. Ta teab, mida teeb ja teeb, mida teab. Müügi ja motivatsiooni on teemad on Silveri jaoks sügavalt läbi tunnnetatud ja praktikas järele proovitud. Oma koolitustel oskab Silver eluliste näidete ja toimivate mudelite abil siduda käsitletavad teemad hõlpsasti rakendatavaks tervikuks. Praktilised oskused, hea tuju ja kõvasti kasvanud motivatsioonimuskel on Silveri koolitustel osalejatele garanteeritud.

Ave EeroNLP Treener/ coach, psühholoog Eesti NLP Instituut
Piia Sander

Üks parimaid müügikoolitusi, millega olen kokku puutunud. Siirus ja ehedus. Näited on kaasajalised, mis tähendab, et kõnetavad minu hetkeolukorda. Kommenteeriks, et on nii mõnigi müügikoolitaja, kelle praktilised näited on isegi paarkümmend aastat vanad. Eelanalüüsi puhul meeldis, kuidas ka kõige skeptilisemate müüjatega kontakt saavutati. Koolituse puhul meeldis, et DS koolitaja ei lasknud teadlikult energial, tähelepanuvõimel hajuda. Ja veelkord praktilised näited!

Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
Tarmo Jõem

Meile meeldis, et enne nn. aktiivset müügihooaega saime oma müügitehnikat lihvida ja tunneme erinevates situatsioonides nüüd kindlamalt. Meeldisid erinevad closingu tehnikad ja psühholoogia poole pealt-kuidas erinevaid inimtüüpe ära tunda ja kuidas neile läheneda. Aitasite lahendada JUST MEIE SEKTORIS tüüpvastustega (lükkavad otsustamist edasi) klientidega toime tulemist. Meile oli esmakordne selline koolitus, et koolitaja tuli meie kontorisse ja tegi meile suunatud koolituse. Täpselt seda mida me arvasime vajavat.

Tarmo JõemägiVäderstad OÜ
Indrek Nõlvak

KAFO on võtnud müügijuhtimiseks kasutusele PipeDrive keskkonna juba aastaid tagasi. Kuid alles eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses oleme saanud sellega õige hoo sisse. Seda tänu sellele, et kaasasime professionaalse müügijuhtimise eksperdid DominateSales’st, kelle abiga tegime re-stardi KAFO PipeDrive keskkonnale. Professionaalide abiga kujundasime ümber kogu protsessi ja kõik müügitorud selliselt, et nad hakkasid tugevalt toetama müüki ja ei olnud enam lihtsalt administreeriv tööriist. Tulemused ei ole lasknud ennast oodata.

Indrek NõlvakKAFO juhatuse liige
Pro beaute

Dominate Sales-i pakutud teenus Pipedrive juurutuse näol oli meile suureks abiks. Tänu nendele leidsime, et Excelis, Erply-s ja mujal ei ole efektiivne enda müüki juhtida. Enne Pipedrive kasutuselevõttu võis müügiinimeste igapäevastes tegevustes valitseda väike segadus ning nende tööd oli raske monitoorida. Tänu Dominate Sales-i koolitusele ja sellele eelnenud detailsele analüüsile hakkas Pipedrive meie müüki suuresti abistama. Täna saan mugavalt jälgida, mida teevad meie müügihaldurid ka Lätis ja Leedus.

Uko PaabumetsPro Beaute OÜ tegevjuht
Andres Reimand

Kutsusime Dominate Sales’i appi meie müügiorganisatsiooni kurssi korrigeerima – andma lisasügavust ja väge printsiibile et igaühel on täita tähtis roll müügiahelas, ükskõik kui kaugel ta igapäevaselt sellest „päris“ müügisituatsioonist on. Tundub abstraktne? Kutsuge härrad appi, nad on võimelised mitmetahulise lähteülesande lihtsustama kasvõi tõhusaks poolepäevaseks käegakatsutavate tulemustega vaimseks sprindiks.

Andres Reimandravimimüügi firma müügijuht

Võta meiega ühendust

+372 507 7441