Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Veebiseminar

28.03.2024 Kell 10.00

Veebiseminar

28.03.2024 Kell 10.00

Avasta Pipedrive CRM saladused tulemusliku müügiedu saavutamiseks

Pipedrive – tuntud kui üks maailma parimaid CRM ehk kliendihaldustarkvarasi, mis võimaldab Teie ettevõttel suurendada müügitulemusi ja hõlbustada müügiprotsesse. Kujutage ette olukorda, kus Teie ettevõte toimib nagu täpseks reguleeritud kellavärk:  süstemaatiline kliendisuhtlus, automatiseeritud töövood ja müügitoru, mis ei ole lihtsalt kontseptsioon, vaid elav süsteem eesmärgiga Teie äri järgmisele tasemele viia.

Miks valida CRM-ks just Pipedrive?

  • Täiustatud kliendisuhtlus: tugevamad sidemed klientidega, muutes iga kliendisuhtluse väärtuslikuks. Virtuaalne assistent, mis aitab teil mõista klientide vajadusi sügavamalt ja vastata neile personaalselt ja proaktiivselt.
  • Intuitiivne kasutajaliides:  Lihtsasti mõistetav ja hõlpsasti navigeeritav, võimaldades kasutajatel keerukaid protsesse sujuvalt hallata. 
  • Parendatud müügiprotsess: Pipedrive võimaldab müügivihjeid jälgida reaalajas, tagades, et iga võimalus saaks tulemuslikult ära kasutatud. Tehingute haldamine on lihtne ja nauditav tänu ajakohasele teabele, mis on alati käepärast.
  • Automatiseeritud töövood: Pipedrive vabastab Teie meeskonna rutiinsetest ülesannetest, võimaldades neil keskenduda olulisem tähtsus tegevustele.

Veebinari läbiviija

Kaspar+Kuntor_Dominate+Sales_2

Kaspar Kuntor

Kaspar Kuntor

Kaspar@dominatesales.ee

Kaspar@dominatesales.ee

Pipedrive osakonnajuht

Pipedrive osakonnajuht

Veebinaril käsitleme järgmisi teemasid:

Kuula raadiosaadet

Võta meiega ühendust

+372 507 7441