Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Toome siin välja auditidega alanud teenused, et näidata, kuidas erinevatel juhtudel seal edasi tegutsemine välja näeb. Läheneme klientidele alati nende eripärasid silmas pidades ning püüame leida lühima tee soovitud tulemusteni. Sellegi poolest on paljud probleemid müügimeeskondadega ettevõtetes korduvad ning saame oma kogemusi ja õppetunde ühest projektist teise üle tuua.

Tiit EskelTegevjuht - Mikrovai OÜ
Dominate Salesi osa Pipedrive teenuse osas lausa lust
Karin HaabTegevjuht - Tex Trade OÜ
Koostöö Ahti Pikkuriga on olnud väga meeldiv, inimesena hea süvenemisvõimega ja alati kaasamõtlev.
Tanel RoobaMüügijuht - Energex Energy Experts

Tutvusin Andresega oma müügikarjääri alguses ning siis ta juba jäi mulle silma oma energilisuse, sõbralikkuse ja teadmistega müügist. Olles läbinud Andresega müügicoachingu, võin käsi südamele panna ja öelda, et Andres on parim müügitreener Eestis.

Ava rohkem

Tema laiapõhjalised teadmised müügist, oskus neid väga ilmekalt edastada ja temast väljapakatav positiivsus ning energia on see, mida peaks iga müügiinimene saama tunda. See on lihtsalt vapustav, milline energia on endal olemas teha müüki peale läbitud müügicoachinguid ja kõnesid. Müts maha Andrese ees!

Tagasiside Pipedrive ülesseadmise osas
Alustasin oma müügikarjääri Exceli baasilt ning proovisin ka omal käel mitmeid erinevaid CRM tarkvarasid kasutada. Paraku polnud mitte ükski mulle ideaalne kuniks Dominate Sales tutvustas mulle Pipedrive. Peale põhjalikku tutvustamist otsustasin Pipedrive proovida ning Andres aitas selle ka koheselt mulle üles seadistada ning asjad toimima panna. Peale mõne nädalast Pipedrive kasutamist sain aru, et Pipedrive on tõenäoliselt üks parimaid CRM tarkvarasid turul ja seda kõike tänu Dominate Salesile. Oleksin ma üksi pidanud Pipedrive üles seadistama ja protsesse automatiseerima, siis ilmselt ma poleks Pipedrive juurde püsima jäänud. Aitäh Sulle, Andres, et aitasid mul Pipedrive nii kiirelt ja hästi toimima saada!

Peida

Tiina SokolovaTegevjuht
Dominate Sales aitas üles ehitada just meie vajadustele vastava süsteemi, lisaks sellele, et juba “teadsime, mida tahame” tutvustas Andrese võimalusi, mille peale ei oleks ise tulnud ega osanud soovida/küsida.

Ava rohkem

Dominate Sales aitas ülesehitada just meie vajadustele vastava süsteemi, lisaks sellele, et juba “teadsime, mida tahame” tutvustas Andrese võimalusi, mille peale ei oleks ise tulnud ega osanud soovida/küsida.
Probleem, mida lahendama läksime oli hinnapakkumiste ja tagasiside viimine ühte keskkonda, selle me saime! Koostöös Andresega mõtlesime välja just meie ettevõttele sobiva lahendus, isegi kui esmapilgul tundus, et seda võimalust Pipedrive ei paku. Ja mis ülioluline, Andres ei kadunud peale töö lõppu, vaid ikka helistab ja uurib, kuidas meil läheb.
Paljud imestavad, et väike ettevõte nagu Kooker kasutab Pipedrive aga mina näen selles konkurentsieelist ja just sellepärast, et oleme väikesed kasutasime ka Dominate Sales abi. Meie töö on külalisi rõõmustada ja pannkooki küpsetada, mitte juba väljamõeldud süsteemi endale selgeks tegema hakata.

Peida

Erika Truuverk Äripäev
Erika TruuverkÄripäev, müügi-ja teenindusosakonna juht

Aitäh veelkord ajakirjade müügigrupi auditi ja tagasiside eest. Teie kokkuvõte on väga muljetavaldav – süsteemne ülevaade üldisest arengupotentsiaalist ja põhjalikult kirjeldatud arengukohad iga müüja kaupa eraldi. Suurepärane töövahend mulle ja müügijuhile.

Kristiina SeppJCDecaux tegevjuht

JCDecaux on teinud Dominate Sales´iga koostööd viimase aasta jooksul. Esialgu aitas Silver lahkunud müügijuhi rolli täita, ning hiljem koolitas meie müügitiimi aktiivse müügi ja läbirääkimiste osas.

 

Ava rohkem

JCDecaux projektijuhid jäid koolitusega igati rahule: Silveri oskus infot läbi huumoriprisma ja värvikate lugude edasi anda aitas kaasa praktiliste info meeldejäävusele.

Praktilistest nippidest jäid inimestele meelde kõige enam mitmed lihtsad võimalused lisamüügi tegemiseks ja pakkumisele kinnitust küsides. Ise hindan Dominate Salesi puhul süsteemsust – näiteks soovitusi, kuidas aidata müügiinimestel oma päeva tõhusalt üles ehitada.

Erinevalt paljudest teistest töödest ei tule müügis ülesanded „ise lauale“ ja see nõuab müüjatelt enesejuhtimisoskusi. Müügijuht saab siin konkreetsete ja selgete ülesannete seadmisega palju kaasa aidata. Soovitan Dominate Sales tiimi ka teistele firmadele, kes tahavad müüki uusi ideid.

Peida

storaenso
Marek KaseStora Enso Eesti AS juhatuse liige

Algne eesmärk oli vaadelda ja analüüsida ostujuhtimise kvaliteeti ja kliendisuhtlust läbi kõrvalvaataja silmade. Saime aga tagasi mitmekümne leheküljelise põhjaliku aruande mitte ainult ostutegevusest, vaid ka meeskonnast ja nende igapäeva töökeskkonnast.

Ava rohkem

On ülioluline, et fookus tegevuses, arendustegevuses oleks õigel kohal. Dominate Sales audit avardas pilti, aitas meie eesmärkidele oluliselt kaasa ja täna tegutseme, et suurendada läbipäistvust ja parendada meeskonna omavahelist koostööd

Peida

Geosoft Hugo Toll
Hugo TollGeosoft OÜ

Dominate Sales-i koolitus eristub, kuna on väga pühendunud eesmärgile ja motiveeritusele. Nad tahavad oma klientidele parimat ja pingutavad maksimaalselt. Nad hoolivad!

Ava rohkem

Koolituste juures meeldis meile kõige enam relevantsus, ta tõesti rääkis müügist! No bullshit- right to the point! Meeldis väga süsteemne lähenemine protsessile: kuidas kõik etapid on võetud pulkadeks lahti, ära kirjeldatud ning ägedate näidetega ilmestatud, seejuures laheda energia ja huumoriga edastatud.

Dominate Sales suudab suurepäraselt fookust hoida ja meeskonna kaasa mõtlema ning veel olulisem- põnevaid praktilisi ülesandeid tegema panna. Kummutasime müügiga seotud müüte ja leidsime täiesti uue vaatenurga kogu protsessile.

Kasu oli märgata koheselt. Muutus meeskonna suhtumine, ettevalmistus ja enesekindlus. Töö ei tundunudki enam töö ja vaid lõbus suhtlemine sõpradega. Sellist entusiasmi oli meil täpselt tarvis. Minu kui juhi jaoks lahendas see probleemi, et kuidas keegi kliendiga suhtleb, nüüd oli meil kõigil ühine arusaam protsessist ja vahenditest nendeni jõudmiseks, tekkis ühine keel, me saame üksteisest hoopis paremini aru.

Peida

ruukki_logo
Ruukki Products ASÄrivaldkonna müügitiimi väljavõtted koolituselt

Meeldis see, kui palju infot oli sellesse lühikesse aega mahutatud. Hinnakaitse põhimõtted olid head ja üldine müügiprotsessi süsteemsuse meeldetuletus samuti.

Ava rohkem

“..Koolitus oli värske, huvitav ja aktiivne. Õppisin, et vahel tuleks fookus suunata inseneriargumentidelt ka pehmematele väärtustele.”

“Koolituse tulemusena hakkan paremini kaardistama inimesi, planeerima oma müügiprotsessi ja kaitsma hinda.”

Peida

Stella-Kaisa Kanemägi
Stella-Kaisa KanemägiTeabevara müügijuht, Äripäev

Koolitus oli väga praktiline, täiesti teine tase võrreldes eelnevate müügikoolitustega. Koolitaja viibis hetkes ja mõtles väga detailselt kaasa, kuidas meie meeskond oma toodet kõige edukamalt müüa saaks. Imetlen DS põhjalikkust koolituse läbiviimisel ja seda lähtudes just koolitusel viibivate isikute vajadustest.

Ava rohkem

Meie meeskond vajas kõige enam vanade uskumuste murdmist ja me tegelesime koolitusel nendega seni, kuni need murtud sai.  Lisaks saime väga palju praktilisi ja kohe kasutusele võetavaid tehnikaid. Koolituse tulemusena on meil väga hea õng, millega  kalu ise püüdma hakkame. Kõik see eeldab inimeste enda järjepidevust ja tahet seda tööd edukalt teha. Tänaseks on näha, et need, kes kasutavad neid tehnikaid, suudavad suurepäraseid tulemusi saavutada.

Meil on veel pikk tee minna, et kõike õpitut rakendada. See tähendab, et järelkohtumised koolitajaga on väga olulised. Teada, aga mitte teha, on mitte teada.  Peame pidevalt mugavustsoonist välja tulema, et olla oma töös edukad.

Peida

Toomas Mõttus
Toomas MõttusPrimend OÜ tegevjuht

DS pakub spetsiifilist aktiivse müügipersonali otsingu täis-teenust. Primend hankis DS-ilt teenuse, mis sisaldas nii otsingukuulutuse väljatöötamist, töövestlusi, oskuste ja suhtumise testimist kui juhendamist töötaja katseajal/sisse-elamise perioodil.

Ava rohkem

Tänu sellele saavutasime väga head tulemused aktiivsete müügi mõõdikute täitmisel: tulemuslikud esimesed kliendikõned ja kliendikohtumiste arv.

Sisuliselt suutsid uued esimesest päevast tulemusi näidata. Müügi-inimesi võetakse juurde kui vanad kalad rohkem ei jaksa; kvantitatiivsete mõõdikute seadmisel tasub silmas pidada, et vanad kalad peavad sisse-elamise perioodil uute toetamiseks siiski veel rohkem pingutama ja jaksama. Konfliktide vältimiseks peab läbi mõtlema vanade kalade motivatsiooni ja püsimüügi tagasilöökide küsimuse.

Peida

Mattias Nõlvak
Mattias NõlvakInforegister, suurkliendihaldur

Kuigi toodete, teenuste tutvustamine ning väärtuste argumenteerimine on täies mahus peas, leiab selle sisust tihtilugu nii mõndagi, millele toetuda saab. Skript aitab nii uuel, kui ka olemasoleval töötajal alati juttu hoida fookuses.

Tarmo Jõem
Tarmo JõemägiVäderstad OÜ

Aitasite lahendada JUST MEIE SEKTORIS tüüpvastustega (lükkavad otsustamist edasi) klientidega toime tulemist. Meile oli esmakordne selline koolitus, et koolitaja tuli meie kontorisse ja tegi meile suunatud koolituse. Täpselt seda mida me arvasime vajavat.

Ava rohkem

Meile meeldis, et enne nn. aktiivset müügihooaega saime oma müügitehnikat lihvida ja tunneme erinevates situatsioonides nüüd kindlamalt. Meeldisid erinevad closingu tehnikad ja psühholoogia poole pealt-kuidas erinevaid inimtüüpe ära tunda ja kuidas neile läheneda.

Peida

Piia Sander
Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht

Üks parimaid müügikoolitusi, millega olen kokku puutunud. Siirus ja ehedus. Näited on kaasajalised, mis tähendab, et kõnetavad minu hetkeolukorda.

Ava rohkem

Eelanalüüsi puhul meeldis, kuidas ka kõige skeptilisemate müüjatega kontakt saavutati. Koolituse puhul meeldis, et DS koolitaja ei lasknud teadlikult energial, tähelepanuvõimel hajuda. Ja veelkord praktilised näited!

Peida

Ave Eero
Ave EeroNLP Treener/ coach, psühholoog Eesti NLP Instituut

Silver on hoogne, entusiastlik, kiire taibuga, kaasahaarava sõnakasutusega ja lahendustele suunatud koolitaja. Ta teab, mida teeb ja teeb, mida teab. Müügi ja motivatsiooni on teemad on Silveri jaoks sügavalt läbi tunnnetatud ja praktikas järele proovitud.

Ava rohkem

Oma koolitustel oskab Silver eluliste näidete ja toimivate mudelite abil siduda käsitletavad teemad hõlpsasti rakendatavaks tervikuks. Praktilised oskused, hea tuju ja kõvasti kasvanud motivatsioonimuskel on Silveri koolitustel osalejatele garanteeritud.

Peida

Risto Kärner Kodupaber
Risto KärnerKodupaber AS, Müügijuht

Dominate Sales OÜ töötajad suutsid lühikese ajaga saada aru ettevõtte spetsiifikast ning leidsid analüüsi käigus üles olulisemad kohad, mille muutmisel saab ettevõte ning töötaja enim kasu. Edastatud kriitika oli asjakohane ning nõuanded, mida anti, kasulikud edaspidiseks koostööks koolituste näol.

Kristjan Kiil varustaja
Kristjan KiilFirst Step OÜ, Boschi tööriistade ja ehitusmaterjali, kuluvahendite müügijuht

Dominate Salesi analüüsid ja konsultatsioonid on tõesti praktilised ja lähtuvad meie ettevõtte eripäradest. Olen saanud siit väärt ideid ja lahendusi kõikvõimalike probleemide lahendamiseks, mis müügijuhi igapäevatöös esineda võivad- alates värbamisest ja meeskonna motiveerimisest kuni müügiolukordade ja keeruliste klientidega suhtluseni välja.

Diana Karmo Tamrex
Diana KarmoTamrex Ohutuse OÜ

Valisin teie pakutava testostude teenuse seetõttu, et mulle meeldis teie põhjalik olukorrakirjeldus ja väga hästi valitud, asjalikud õpetussõnad, kuidas edaspidi paremini teha.

Ava rohkem

Väljaöeldud kriitika oli peenelt vormistatud! Vähesed oskavad nii. Saime väga hea õppematerjali, mis näitaks kätte, millele enam tähelepanu pöörata ja milles me juba väga head oleme.

Peida

teet raudsep
Teet RaudsepMainor Ülemiste AS

Faktipõhine analüüs, kust sain vastused enda peas olnud küsimustele. Eelanalüüsi tulemusena sai ka meeskond uut hingamist ja kolmandat vaatenurka. Teinekord mõjub just väline tagasiside, nn kärbes seinal vaade, arengu käivitamiseks palju paremini.

risto laar be group
Risto LaarBE Group müügijuht

Dominate Sales OÜ poisid olid täpselt nii ausad nagu nad lubasid ning koostöö nendega sujus suurepäraselt. Eriti meeldis see, et konsultandid suutsid sisse murda ka kõige suuremate skeptikutest härrasmeeste südametesse ning panna nad rääkima asjadest ausalt ja ilustamata.

Ava rohkem

Kindlasti soovitan Dominate Sales OÜ-d kasutada ka teistel ettevõtetel, sest vähemalt meie ettevõtte näol saime meie kõike seda ja rohkem veel, mida ootasime. Loodan, et noortel vaim ja vägi ei tuhmu ning, et nad saadaksid korda veel suuri ja põnevaid avastusi.

Peida

Indrek Nõlvak
Indrek NõlvakKAFO juhatuse liige

KAFO on võtnud müügijuhtimiseks kasutusele PipeDrive keskkonna juba aastaid tagasi. Kuid alles eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses oleme saanud sellega õige hoo sisse. Seda tänu sellele, et kaasasime professionaalse müügijuhtimise eksperdid DominateSales’st, kelle abiga tegime re-stardi KAFO PipeDrive keskkonnale.

Ava rohkem

Professionaalide abiga kujundasime ümber kogu protsessi ja kõik müügitorud selliselt, et nad hakkasid tugevalt toetama müüki ja ei olnud enam lihtsalt administreeriv tööriist. Tulemused ei ole lasknud ennast oodata.

Peida

Pro beaute
Uko PaabumetsPro Beaute OÜ tegevjuht

Dominate Sales-i pakutud teenus Pipedrive juurutuse näol oli meile suureks abiks. Tänu nendele leidsime, et Excelis, Erply-s ja mujal ei ole efektiivne enda müüki juhtida. Enne Pipedrive kasutuselevõttu võis müügiinimeste igapäevastes tegevustes valitseda väike segadus ning nende tööd oli raske monitoorida.

Ava rohkem

Tänu Dominate Sales-i koolitusele ja sellele eelnenud detailsele analüüsile hakkas Pipedrive meie müüki suuresti abistama. Täna saan mugavalt jälgida, mida teevad meie müügihaldurid ka Lätis ja Leedus.

Peida

Sven ersling Lincona
Sven ErslingLincona Konsult AS, juhatuse liige

Müügiaudit on hea tööriist ettevõtte juhile saamaks terviklikku ülevaadet teeninduskvaliteedi hetketasemest, nii osakonniti kui esinduste põhiselt. Lisaks põhjalikule müügiolukordade analüüsile toodi välja ka väärt tähelepanekuid süsteemis tervikuna ning sain siit tõuke viimaks läbi muudatusi, mis siiani mõttest teostuseni ei olnud jõudnud.

Võta meiega ühendust

+372 507 7441