Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Pane oma müügimeeskond effektiivsemalt tööle!

Aitame sinu ettevõtet Pipedrive CRM-i kasutuselevõtu, automatiseerimise ja koolitustega.

Pipedrive-myygihaldustarkvara
Pipedrive_Sales-software

Kogemus

100+ CRM juurutusprojekti ja klienti Eestis ja mujal maailmas.

Usaldus

Üks esimesi Pipedrive’i partnereid. Partner alates 2017 aastast

Müügikasv

Müügikoolitajad ja kasvueksperdid, mitte ainult IT-mehed.

PROJEKTI

100+

NPS

>80

Pipedrive Elite Partner

Kuidas CRM edukalt kasutusele võtta?

Kui planeerite uue tarkvara kasutuselevõttu, ärge unustage, et see nõuab rohkemat kui lihtsalt seadistamist või olemasolevate protsesside täiustamist. Edu saavutamiseks on oluline luua süsteem, mis mitte ainult ei vasta praegustele ärieesmärkidele, vaid on ka piisavalt paindlik, et kohanduda tulevaste muutustega. Tõelise edu saladus peitub inimeste treenimises CRM kasutuselevõtuks ja hoolikas juurutamises. 

Üks levinumaid takistusi CRM-süsteemi kasutuselevõtul on töötajate vastupanu muutustele. Uus süsteem võib tunduda keeruline, tekitades omaksvõtmisel tõrkeid. Samuti võib puududa selge arusaam sellest, kuidas CRM-süsteem nende tööd lihtsustada ja tõhustada võiks. Partnerettevõtte kaasamine tarkvara kasutuselevõtu protsessi suurendab oluliselt CRM-süsteemi rakendamise edukust.

Professionaalne partner aitab kujundada müügiprotsesse, kohandada strateegiat ning treenida inimesi CRM-i müügiolukordades rakendamiseks. Seega ei ole CRM tarkvara lihtsalt tööriist, vaid tõeline assistent, mis toetab müügi kasvu ja ärilist laienemist.

6 PÕHJUST, MIKS ENAMIK CRM-i juurutamisi ebaõnnestub

Meie teenused

Vastavalt sinu ettevõtte vajadustele ja soovidele

Pipedrive'i Konto loomise abi

Abi Pipedrive kasutuselevõtmisega

Soovid Pipedrivei kasutusele võtta? Alusta Pipedrive’i kasutamist meie abiga. Registreeri omale Pipedrive’i konto koos pikema prooviperioodi ja paremate soodustustega. Lisaks saad tasuta konsultatsiooni.

Pipedrive Customizable reports

Pipedrivei kasutuselevõtt ja juurutamine

Soovid, et sinust saaks Pipedrive’i ekspert? Kaasa keskkonna loomisel Pipedrive’i partner, kes aitab nii tarkvara seadistamise kui ka rakendamisega.

Pipedrive_Figure_behind desk

Pipedrive keskkonna
optimeerimine​

Kasutad juba Pipedrive’i? Optimeerige ja täiustage oma Pipedrive’i seadistust. Põhjaliku auditi ja konsultatsiooniga sukeldume sügavuti teie Pipedrive’i ülesehitusse.

Klientide tagasiside

Loe, kuidas ettevõtted on müüki kasvatanud kasutades meie abi ja Pipedrivei.

Pipedrive_klient_Aripaev
Pipedrive_klient_AlmaCareer
Framm_logo
Kooker_logo_black
Ragn_Sells_logo
NOTO_Pro_logo

Aitame päriselt oma klientidel kasvada

Koolitatud pilgu ja süsteemse lähenemise kaudu enam kui 120 ettevõttele, garanteerime teile tegevuskava tulemuste saavutamiseks. Pakume konsultatsioone ja koolitusi, et maksimeerida müüki läbi jõudluse optimeeritud CRM-i ja kasvu automatiseerimise.

Võta meiega ühendust

+372 507 7441