Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Müügikoolitused

Allpool olevad koolitused on VAID VÄIKE OSA meie arsenalist, mida oma klientidele teeme.

Teeme ka eksklusiivseid rätseplahendusi alates poolepäevastest motivatsiooni sutsakatest kuni intensiivprogrammideni, kus treenime müügimeeskonda kord nädalas mitu kuud järjest.


Kogu lahendus alates teostusest kuni tulemuseni on võimalik Teil endal kujundada.

Follow-up ehk Järelkõne meistriklass

Kui võtta Eesti müügimaastik tervikuna ette ja vaadata, kus me kõige rohkem eksime, siis ei ole vaja kaua otsida. Järelkõne on müügis üks kõige alahinnatumaid tegevusi, mille tulemuslikkus sõltub tegelikult nii paljust!

Kuidas kohtumisel eristuda ja jõuda kohe kokkuleppeni?

Kuidas aidata kliendil jõuda talle parima otsuseni, kulutades selleks võimalikult vähe tema aega ja ressursse? Milline on üks hea kohtumine kliendiga ja millised on selle õnnestumise kriteeriumid?

Tipptasemel teeninduse alused

Juba ammu ei ole teeninduse eesmärk olla lihtsalt viisakas ja näidata oma klientidele tooteid või teenuseid ning vastata nende tekkinud küsimustele. Kliendi jaoks tähendab suurepärane teenindus seda, et ta leiab oma soovile  just Temale sobiva lahenduse.

Kuula ka meie müügiteemalist raadiosaadet

Võta meiega ühendust

+372 507 7441