Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Dominate Sales Privaatsuspoliitika

Dominate Sales on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

EESMÄRK
Privaatsuspoliitika eesmärk on aidata kaasa Dominate Salesi ärieesmärkide täitmisele kaitstes partnerite ja isikute privaatsust.
Privaatsuspoliitika katab kõiki Dominate Salesi tegevusvaldkondi.

PRIVAATSUS TURUNDUSES
Dominate Sales väärtustab oma klientide privaatsust ning annab endast kõik, et meie klientide isikuandmed oleksid seaduslikult ja turvaliselt töödeldud, sealhulgas kaitstud volitamata juurdepääsu ja edastamise eest.
Käesolev Privaatsuspoliitika seletab ja täpsustab, kuidas Dominate Sales, kui andmete haldaja, kasutab oma klientide isikuandmeid vastavalt (EU) 2016/679, the General Data Protection Regulation (GDPR) kehtestatule.

Informatsioon, mida kogume sinu kohta
Isikuandmed, mida sina meile annad on andmed, mida sisestad meie erinevatesse registreerimise- ja tagasisidevormidesse.

Sinu poolt meile antud e-kirja aadressi kasutame selleks, et sulle saata erinevat informatsiooni, uuendusi, ettevõtte uudiseid, informatsiooni toodete ja teenuste kohta ning Dominate Salesi ürituste alast informatsiooni nagu näiteks veebiseminarid ja konverentsid.

Informatsioon, mida kogume teistest allikatest
Avalik informatsioon, mis on sinu kohta internetiruumis saadaval – see võib sisaldada allikaid nagu näiteks LinkedIn ja teised sotsiaalmeedia kontod, kaasaarvatud sinu tööandja koduleht, kust kasutatavad andmed piirduvad sinu täisnime, ameti ja töökoha e-kirja aadressiga, mis lõpeb ettevõtte domeeniga.

Antud e-kirja aadressi kasutame ainult ärilistel eesmärkidel: ettevõtte uudiste, toodete ja teenuste alase informatsiooni ning Primendi ürituste info edastamiseks, nagu näiteks veebiseminarid ja konverentsid.

Juhul, kui salvestame sinu isikuandmed muul kui lepingulised põhjused, nagu näiteks sinu nõusolek saada meie uudiskirju, registreerimised meie veebiseminaridele ja konverentsidele, siis teeme seda ainult vajaduse põhiselt või seadusjärgsetel põhjustel. Juhul, kui puuduvad  legaalsed kohustused sinu isikuandmeid säilitamiseks, siis need kas kustutatakse või muudetakse anonüümseks.

Meie veebisaiti kasutama asudes või teenuseid tellides oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente, kuid anname oma parima, et hoida meie privaatsuspoliitika ajakohase ja sinule kättesaadavana meie kodulehel.

Juhul, kui sul on küsimusi käesoleva privaatsuspoliitika osas või viisides, kuidas me sinu isikuandmeid töötleme või soovid näha, milliseid isikuandmeid me sinu kohta omame, siis anna sellest meile kirjalikult teada aadressil info@dominatesales.ee

Käesolevates privaatsustingimustes kirjeldatud töötlemistoimingute vastutav töötleja on Dominate Sales OÜ (reg. kood 12990232).

Võta meiega ühendust

+372 507 7441