Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Müügi allhange ja ekspordi turgudele sisenemine

Kuidas siseneda ekspordi turgudele ja milline on tõeline müügi allhange? See on hämmastav, kuidas niipaljud ettevõtted alahindavad hea müügisüsteemi olulisust ettevõtte edus. Väga palju pannakse rõhku tootmisele, logistikale, laole, toote/teenuse arendamisele, turundusele- aga kui Sul pole tiimi, kes päringud edukalt rahaks teeb või viib Sind uute klientide ja uute võimalusteni on ju kõik see tulutu. Nr 1 põhjus, miks ettevõtted ei jää püsima, peitub enamasti selles, et müügile ei keskenduta piisavalt või lihtsalt ei osata ehitada üles õiget kasumlikku müügisüsteemi, mis ka reaalselt igapäevatöös toimib!

See teenus on Sulle, kui Sulle kehtib üks järgnevast:

– Oled alustav ettevõtja või juba tegutsev, kes tulnud välja uue tootega ja ei taha oma pead vaevata müügi võlu ja valudega.
– Oled seni edutult üritanud müügitiimi käima saada või toote/teenuse müüki kasumlikuks muuta.
– Tahad minna või oled siiani üritanud jõuda välisturgudele, et oma äri kasvatada.

Müük ja müügitöö ei ole kerge! See on pidevalt muutuv ja arenev valdkond ja et siin tipus olla, pead olema distsiplineeritud, täiendama end igapäevaselt ja inimsuhted ning inimeste mõistmine süviti ja nende positiivne mõjutamine peab olema Sinu kirg. Paks nahk ja pidevate “Ei”-de kuulmine lisa siia juurde.

Usalda spetsialiste

Müük ei ole kõigi jaoks ja teinekord on targem spetsialiseeruda ja jätta see pool oma ala fanaatikute ja professionaalide jaoks. Dominate Sales on aidanud läbi erinevate teenuste oma klientide müüki märkimisväärselt suurendada. Oleme teinud ka lühiajalisi projekte, kus oleme müügitöö võtnud enda kanda ning tulemused ei ole lasknud ennast oodata. Maailm spetsialiseerub järjest enam ja las iga mees jääb oma liistude juurde. Osta allhange väljaspoolt sisse, päästa end liigselt peavalust, maksa tulemustest lähtuvalt ja näed ise, kumb pikas perspektiivis tasuvam on.

Saada päring ja räägime lähemalt! Kui ei taha täies mahus sisse osta teenust, siis küsi meid konsultatsiooni ja leiame sobiva lahenduse: näiteks ainult teatud toodete müük teatud klientidele või siis teha üht konkreetset müügilõiku (nt kohtumiste hankimine või külmadest klientidest soojade väljasõelumine).

Võta meiega ühendust

+372 507 7441