Auditi ja sellele järgnenud lahenduste tulemusena on keskmiselt meie klientide käive või töö efektiivsus kasvanud 15-40%!
Oleme värvanud ja ise välja treeninud rohkem kui 100 müügispetsialisti ja kümneid müügitalente ja -juhte.
Aidanud üles ehitada äritarkvara startup’i, tõstes müügiosakonna juhina ettevõtte käivet kahe aastaga 50 tuhandelt 1 miljonini.

Värbamine

Värbamine algab kõik küsimusest: mida mul tegelikult vaja on? Millise müügitööga tegemist on? Milliseid loomupäraseid andeid, oskusi on just selles töös vaja? Pikk müügitsükkel või lühike? Otsemüük? B2B/B2C? Nõustav müük või meelitav müük? Kontseptuaalne ehk vajaduse loomise müük või hea kliendisuhte ja selgitamisoskuse omamine müügis? Kas töötaja peab üksi tegutsema ehk omama tugevat sisemist kontrolli või käib töö tiimina, kus pidev tagasiside, etteantud konkreetne struktuur ja igapäevaselt toeks juht (välimine kontroll)? Kas müüa on vaja tegevjuhile või vahelülile? Müügiprotsessis on üks või mitu vastaspoole inimest?

Olete kunagi kogenud olukorda, kus uue töötaja valikul kõik nagu klappis? Eelnev kogemus müügitöös ning isegi säravad tulemused ette näidata, lisaks vajalikud taustteadmised ja intervjuu ise oli lihtsalt suurepärane. Entusiastlik, teadis kõiki õigeid vastuseid ja tervikuna kõik tundus õige. Ja siis pärast tööle võtmist, no tee mis tahad, kuid Sinu valdkonnas ja Sinu äris neid häid tulemusi ei tule. Miks?

Eesti värbamisturul ja eriti just müügitöötajate leidmisel on millegi pärast väga levinud täiesti vale arusaam sellest, mis teeb inimesest hea müüja Sinu valdkonnas ja Sinu äris. Ei, see ei ole varasema kogemuse olemasolu. Ei, see ei ole tingimata suurepäraste tulemuste omamine Ameerikas raamatuid müües, kaubanduskeskustes finantsteenuseid pakkudes või šaakalina telefoni teel tehinguid lukustades. See ei ole tingimata ka vanuse või hariduse olemasolu.

 

Miks meie?

Dominate Sales on leidnud oma klientidele edukalt häid müügiinimesi juba rohkem kui 2 aastat. Me oleme selle käigus ka lõhkunud neid samu ülaltoodud müüte, pannes suurepäraselt müüma inimesed, kellel puudub varasem kogemus, vajalikud teadmised või silmapaistvad tulemused.

Meie edu võti on see, et oleme ise müügimehed ja töötanud müügitiimide juhtidena erinevates ettevõtetes, kus voolavus suur ja värbamine käib 24/7. Selle raames oleme saanud lugeda ja õppida kõikvõimalikke strateegiaid hea inimese leidmisel ning reaalselt rakendada nende efektiivsust praktikas!

Me teame, mis teeb inimesest hea töötaja, eriti müügitöötaja puhul ja seetõttu oskame lähtuvalt kliendist ka õiget profiili üles leida ja teistest välja sõeluda.

Meie värbamispõhimõtted

  • Kuulutusest ainult ei piisa. Hea inimese leidmiseks tuleb püüda ka neid, kes veel ei tea, et vajavad muutust või uut ägedamat võimalust.
  • Hea esmamulje ja ladus jutt vestlusel ei maksa! Iga kliendi puhul koostame antud ametipõhised väljakutsed kohustuslike ülesannetena, millega eristame terad sõkaldest ja testime päriselt inimese võimekust ja sobivust.
  • Ei tee masstööd, vaid lähtume värbamisprotsessi ülesehitamisel kliendist.
  • Lõppotsuse tegemise ajaks on kandidaat osalenud kliendi juures proovipäeval, kus oleme testinud tema müügialaseid võimeid ja isikupära sobivust ettevõttes.
  • Kui katseaja lõpuks ettevõte näeb, et inimene siiski ei sobi neile ja lõpetab koostöö, otsime uue.

Hind: 2x korda brutopalk, mitte vähem kui 2 800€. Hindadele lisandub käibemaks.

Toomas Mõttus
Toomas MõttusPrimend OÜ tegevjuht

DS pakub spetsiifilist aktiivse müügipersonali otsingu täis-teenust. Primend hankis DS-ilt teenuse, mis sisaldas nii otsingukuulutuse väljatöötamist, töövestlusi, oskuste ja suhtumise testimist kui juhendamist töötaja katseajal/sisse-elamise perioodil.

Ava rohkem

Tänu sellele saavutasime väga head tulemused aktiivsete müügi mõõdikute täitmisel: tulemuslikud esimesed kliendikõned ja kliendikohtumiste arv.

Sisuliselt suutsid uued esimesest päevast tulemusi näidata. Müügi-inimesi võetakse juurde kui vanad kalad rohkem ei jaksa; kvantitatiivsete mõõdikute seadmisel tasub silmas pidada, et vanad kalad peavad sisse-elamise perioodil uute toetamiseks siiski veel rohkem pingutama ja jaksama. Konfliktide vältimiseks peab läbi mõtlema vanade kalade motivatsiooni ja püsimüügi tagasilöökide küsimuse.

Peida

Mida teised meist räägivad

Algne eesmärk oli vaadelda ja analüüsida ostujuhtimise kvaliteeti ja kliendisuhtlust läbi kõrvalvaataja silmade. Saime aga tagasi mitmekümne leheküljelise põhjaliku aruande mitte ainult ostutegevusest, vaid ka meeskonnast ja nende igapäeva töökeskkonnast. On ülioluline, et fookus tegevuses, arendustegevuses oleks õigel kohal. Dominate Sales audit avardas pilti, aitas meie eesmärkidele oluliselt kaasa ja täna tegutseme, et suurendada läbipäistvust ja parendada meeskonna omavahelist koostööd

Marek KaseStora Enso Eesti AS juhatuse liige
Erika Truuverk Äripäev

Aitäh veelkord ajakirjade müügigrupi auditi ja tagasiside eest. Teie kokkuvõte on väga muljetavaldav – süsteemne ülevaade üldisest arengupotentsiaalist ja põhjalikult kirjeldatud arengukohad iga müüja kaupa eraldi. Suurepärane töövahend mulle ja müügijuhile.

Erika TruuverkÄripäev, müügi-ja teenindusosakonna juht
risto laar be group

Dominate Sales OÜ poisid olid täpselt nii ausad nagu nad lubasid ning koostöö nendega sujus suurepäraselt. Eriti meeldis see, et konsultandid suutsid sisse murda ka kõige suuremate skeptikutest härrasmeeste südametesse ning panna nad rääkima asjadest ausalt ja ilustamata.
Kindlasti soovitan Dominate Sales OÜ-d kasutada ka teistel ettevõtetel, sest vähemalt meie ettevõtte näol saime meie kõike seda ja rohkem veel, mida ootasime. Loodan, et noortel vaim ja vägi ei tuhmu ning, et nad saadaksid korda veel suuri ja põnevaid avastusi.

Risto LaarBE Group müügijuht
Sven ersling Lincona

Müügiaudit on hea tööriist ettevõtte juhile saamaks terviklikku ülevaadet teeninduskvaliteedi hetketasemest, nii osakonniti kui esinduste põhiselt. Lisaks põhjalikule müügiolukordade analüüsile toodi välja ka väärt tähelepanekuid süsteemis tervikuna ning sain siit tõuke viimaks läbi muudatusi, mis siiani mõttest teostuseni ei olnud jõudnud.

Sven ErslingLincona Konsult AS, juhatuse liige
Risto Kärner Kodupaber

Dominate Sales OÜ töötajad suutsid lühikese ajaga saada aru ettevõtte spetsiifikast ning leidsid analüüsi käigus üles olulisemad kohad, mille muutmisel saab ettevõte ning töötaja enim kasu. Edastatud kriitika oli asjakohane ning nõuanded, mida anti, kasulikud edaspidiseks koostööks koolituste näol.

Risto KärnerKodupaber AS, Müügijuht
Piia Sander

Auditeerijad said nii hästi ja lihtsalt töötajatega kontakti, nii et isegi kõige kinnisemad käisid pärast kiitmas. Töötajate motivatsioon tõusis juba ainuüksi teadmisest, et nende arengusse panustatakse ja neid soovitakse aidata. Juba see päev olid tulemused paremad

Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
teet raudsep

Faktipõhine analüüs, kust sain vastused enda peas olnud küsimustele. Eelanalüüsi tulemusena sai ka meeskond uut hingamist ja kolmandat vaatenurka. Teinekord mõjub just väline tagasiside, nn kärbes seinal vaade, arengu käivitamiseks palju paremini.

Teet RaudsepMainor Ülemiste AS
Diana Karmo Tamrex

Valisin teie pakutava testostude teenuse seetõttu, et mulle meeldis teie põhjalik olukorrakirjeldus ja väga hästi valitud, asjalikud õpetussõnad, kuidas edaspidi paremini teha. Väljaöeldud kriitika oli peenelt vormistatud! Vähesed oskavad nii. Saime väga hea õppematerjali, mis näitaks kätte, millele enam tähelepanu pöörata ja milles me juba väga head oleme.

Diana KarmoTamrex Ohutuse OÜ
Kristjan Kiil varustaja

Dominate Salesi analüüsid ja konsultatsioonid on tõesti praktilised ja lähtuvad meie ettevõtte eripäradest. Olen saanud siit väärt ideid ja lahendusi kõikvõimalike probleemide lahendamiseks, mis müügijuhi igapäevatöös esineda võivad- alates värbamisest ja meeskonna motiveerimisest kuni müügiolukordade ja keeruliste klientidega suhtluseni välja.

Kristjan KiilFirst Step OÜ, Boschi tööriistade ja ehitusmaterjali, kuluvahendite müügijuht
Ave Eero

Silver on hoogne, entusiastlik, kiire taibuga, kaasahaarava sõnakasutusega ja lahendustele suunatud koolitaja. Ta teab, mida teeb ja teeb, mida teab. Müügi ja motivatsiooni on teemad on Silveri jaoks sügavalt läbi tunnnetatud ja praktikas järele proovitud. Oma koolitustel oskab Silver eluliste näidete ja toimivate mudelite abil siduda käsitletavad teemad hõlpsasti rakendatavaks tervikuks. Praktilised oskused, hea tuju ja kõvasti kasvanud motivatsioonimuskel on Silveri koolitustel osalejatele garanteeritud.

Ave EeroNLP Treener/ coach, psühholoog Eesti NLP Instituut
Piia Sander

Üks parimaid müügikoolitusi, millega olen kokku puutunud. Siirus ja ehedus. Näited on kaasajalised, mis tähendab, et kõnetavad minu hetkeolukorda. Kommenteeriks, et on nii mõnigi müügikoolitaja, kelle praktilised näited on isegi paarkümmend aastat vanad. Eelanalüüsi puhul meeldis, kuidas ka kõige skeptilisemate müüjatega kontakt saavutati. Koolituse puhul meeldis, et DS koolitaja ei lasknud teadlikult energial, tähelepanuvõimel hajuda. Ja veelkord praktilised näited!

Piia SanderÄripäev, ajakirjade müügiosakonna juht
Tarmo Jõem

Meile meeldis, et enne nn. aktiivset müügihooaega saime oma müügitehnikat lihvida ja tunneme erinevates situatsioonides nüüd kindlamalt. Meeldisid erinevad closingu tehnikad ja psühholoogia poole pealt-kuidas erinevaid inimtüüpe ära tunda ja kuidas neile läheneda. Aitasite lahendada JUST MEIE SEKTORIS tüüpvastustega (lükkavad otsustamist edasi) klientidega toime tulemist. Meile oli esmakordne selline koolitus, et koolitaja tuli meie kontorisse ja tegi meile suunatud koolituse. Täpselt seda mida me arvasime vajavat.

Tarmo JõemägiVäderstad OÜ
Indrek Nõlvak

KAFO on võtnud müügijuhtimiseks kasutusele PipeDrive keskkonna juba aastaid tagasi. Kuid alles eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses oleme saanud sellega õige hoo sisse. Seda tänu sellele, et kaasasime professionaalse müügijuhtimise eksperdid DominateSales’st, kelle abiga tegime re-stardi KAFO PipeDrive keskkonnale. Professionaalide abiga kujundasime ümber kogu protsessi ja kõik müügitorud selliselt, et nad hakkasid tugevalt toetama müüki ja ei olnud enam lihtsalt administreeriv tööriist. Tulemused ei ole lasknud ennast oodata.

Indrek NõlvakKAFO juhatuse liige
Pro beaute

Dominate Sales-i pakutud teenus Pipedrive juurutuse näol oli meile suureks abiks. Tänu nendele leidsime, et Excelis, Erply-s ja mujal ei ole efektiivne enda müüki juhtida. Enne Pipedrive kasutuselevõttu võis müügiinimeste igapäevastes tegevustes valitseda väike segadus ning nende tööd oli raske monitoorida. Tänu Dominate Sales-i koolitusele ja sellele eelnenud detailsele analüüsile hakkas Pipedrive meie müüki suuresti abistama. Täna saan mugavalt jälgida, mida teevad meie müügihaldurid ka Lätis ja Leedus.

Uko PaabumetsPro Beaute OÜ tegevjuht
Andres Reimand

Kutsusime Dominate Sales’i appi meie müügiorganisatsiooni kurssi korrigeerima – andma lisasügavust ja väge printsiibile et igaühel on täita tähtis roll müügiahelas, ükskõik kui kaugel ta igapäevaselt sellest „päris“ müügisituatsioonist on. Tundub abstraktne? Kutsuge härrad appi, nad on võimelised mitmetahulise lähteülesande lihtsustama kasvõi tõhusaks poolepäevaseks käegakatsutavate tulemustega vaimseks sprindiks.

Andres Reimandravimimüügi firma müügijuht

Võta meiega ühendust

+372 507 7441